Avenli пропонує рішення для власників каркасних та надувних басейнів, коли потрібно швидко прибрати пил і листя з дна без зайвих зусиль за допомогою ручки 249 см для додаткового досягання.
Основні характеристики набору
- Ручка 249 см - дозволяє працювати з країв басейну та досягати середини без постійного заходження у воду, що зменшує фізичне навантаження.
- Насадка-пилосос 25 см - широка робоча поверхня прискорює очищення дна завдяки більшому охопленню за один прохід.
- Діаметр з'єднання 1,5 см - сумісність із садовим шлангом для швидкого підключення і без додаткових перехідників.
- Мішок 16,5 см - оптимальний об’єм для збору забруднень, що зменшує частоту спорожнення під час роботи.
- Матеріал штанги алюміній - забезпечує міцну конструкцію при помірній вазі для зручного керування.
Практичне використання
Підключіть набір до садового шланга і використовуйте змінні насадки для очищення дна та поверхні. Набір підходить для регулярного обслуговування каркасних та надувних басейнів, коли треба швидко прибрати видимі забруднення і зменшити час на ручне вичищення.
Технічні відомості
У комплекті постачаються телескопічна ручка, всмоктувальна насадка з мішком та насадка-зацеп із сіткою для збирання крупніших залишків. Вага набору вказана як нетто 0,5 кг та брутто 1 кг, що полегшує переміщення та зберігання інструменту.
Зручне підключення до стандартного садового шланга та комбінація широкої насадки й мішка дозволяють швидше приводити дно та стінки басейну до чистого стану.